milan.potocny@mipospc.sk

PO-PIA: 10:00–17:00 SOBOTA: zatvorené
+421905 870 332

Fill out the form below to get your quick quote.


Čo potrebujem.:

No Products in the cart

milan.potocny@mipospc.sk

PO-PIA: 10:00–17:00 SOBOTA: zatvorené
+421905 870 332

PREDAJ POČÍTAČOV

U nás v predajni nájdete široký sortiment nových, renovovaných aj jazdených počítačov.

NOVÉ POČÍTAČE

Snažíme sa držať krok s trendami vývoju technológií, preto nedržíme na sklade veľké množstvá techniky. Radšej sa snažíme ponúkať Vám nové modely. Pokiaľ si u nás náhodou nevyberiete, Vždy je možnosť nazrieť do veľkoskladu a s podporou nášho technika si pohodlne vyberiete presne čo potrebujte. Ceny strednej triedy začínajú od cca 250 €.

MONITORY

Ponúkame široký výber monitorov, nových aj renovovaných s cenami od 89€ za monitor s 22“ uhlopriečkou

NOVÉ POČÍTAČE

Predstavujú vykúpené počítače od našich klientov. Predávajú ich z rôznych dôvodov.Hlavným je zvyčajne potreba hotovosti. Takéto odkúpené počítače dôkladne otestujeme, odstránime užívateľské dáta a reinštalujeme operačný systém, následne oceníme. Záruka je v tomto prípade 3 mesiace a ceny začínajú podľa modelov. Z pravidla je to asi tretina pôvodnej ceny.

RENOVOVANÉ POČÍTAČE

Do tejto kategórie spadajú počítače, ktoré slúžili predošlému klientovi (firme) iba ako záložné, prípadne boli veľmi málo používané. Naším dodávateľom boli následne plne skontrolované a posúdené s možnosťou predaja pod plnou zárukou 2 roky. Takéto počítače sú cenovo veľmi výhodné. Cena počítaču vhodného na domáce účely, čiže internet, písanie (word, excel ..), počúvanie hudby a pozeranie videa začína na 160 €!

POTREBUJETE SA PORADIŤ PRED KÚPOU ZARIADENIA? KONTAKTUJTE NÁS

Fill out the form below to get your quick quote.


Čo potrebujem.: